Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 251 common:people_all_forms

Проєкт "Світ чекає крилатих"

Date: 24 квітня 2019 о 14:26, Refreshed 19 січня 2022 о 08:19

У 2017-2018 навчальному році Запорізька гімназія № 2 імені Лесі Українки розширила освітні можливості для майбутніх першокласників. На підставі угоди з Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України навчально-виховний процес в 1-Б класі організувався клас за освітнім проектом «На крилах успіху», що реалізується в межах дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня (наказ Міністерства освіти і науки України №834 від 15.07.2016). У практику діяльності школи упроваджуваються інноваційні підходи до особистісного розвитку дитини. Зокрема такий стратегічний напрям, як дитиноцентризм, навколо якого вибудовується гуманна педагогіка, із особистісною орієнтацією навчання, а відповідно й діяльнісним підходом до його організації та компетентнісним – до визначення освітніх результатів.

Навчання здійснюється за експериментальним планом (наказ Міністерства освіти і науки України №189 від 07.02.107), в якому вперше в Україні зроблено крок до зменшення навчального навантаження на дитину. Так за рахунок інтеграції та зняття дублювання змісту освіти кількість навчальних предметів зменшено до шести: українська мова, іноземна мова, математика, всесвіт, арт-технології, фізична культура).

Вперше в Україні в початковій школі пропонується навчання за інтегрованими, дворівневими (базовий і розширений рівні) програмами (лист Міністерства освіти і науки України №1/11-847 від 02.02.2017), а також оригінальними сучасними навчальними посібниками і дидактичними матеріалами.

У межах проекту на якісно новий рівень організувався виховний процес в школі. Він вирізняється діяльнісним спрямуванням, формуванням певних моделей поведінки і активної життєвої позиції дитини.

Кожного року до освітнього проекту залучаються інші початкові класи. На сьогоднішній день, 2021-2022 навчальний рік,  за освітньою програмою"Світ чекає крилатих" процюють 1-Б, 2-Б, 2-В, 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б класи.

Comments:
Only authorized users can leave comments.